Merhaba Dünya ! Ben yemlihakorkmaz. PHP, JS , CSS, HTML yazılım veya kodlama dillerini ileri seviye bilirim ve swift dilinde kendimi geliştirme çabalarım 2020 yılı itibariyle başlayıp devam etmektedir. Yazılıma başladığım 2006 yılından bu zamana kadar bir çok iş içerisinde yer almış bulunmaktayım. Bir çok yazılımcı, tasarımcı, geliştirici ekip arkadaşlarıyla bir arada oldum ve sayısızca projenin içerisinde bulundum.

WordPress ile tanıştığım ilkgünden beri WordPress üzerinde geliştirmeler yapmaya başladım. Ve uzun yıllardır wordpress CMS sistemi üzerinde eklenti ve tema geliştirdim halada geliştirmeye devam ediyorum. Özel eklentiler üretme, kamuya açık herkesin faydasına olmasını beklediğim ücretsiz eklentiler yazma gibi projelerim vardır ve yenilerini geliştirme çalışmalarım devam etmektedir. Her ne kadar web tasarım ve kodlama üzerinde çalışsamda sunucu taraflı bir çok iş ve işlemler yaptım. WordPress sitelerinin ihtiyaç duyduğu sunucu ortamını hazırlamayı, bir sunucuyu yönetmeyi, bir paneli yönetmeyi tecrübelerimle birlikte öğrendim.

Sadece WordPress ile kalmayıp bir çok php projesi içerisinde yer aldım. PHP’inin anlaşılır, sade ve çabuk öğrenebilen yapısını sevdiğim için bu dilden başka alternatif bir dile yönelmedim.

Son teknolojik gelişmeler ile birlikte şuan apple tarafından geliştirilen Swift dilini öğrenmeye çalışıyor ve IOS Develeoper olma yolunda ilerliyorum. Yakın zamanda sadece bu alanda çalışmak için kendimi geliştiriyor, eğitimlerime devam ediyorum.

Web tabanlı proğramlar yapmak,
Responsive web siteler oluşturma,
Halihazırda var olan websitelerin özelleştirmelerini yapma,
Hata ayıklamak ve tespit edilen hataralara çözüm üretme,
WordPress için eklenti ve tema yapma ,
Websiteler için sunucu hazırlama,
Var olan sunucular üzerinde yönetim işlemleri yapma,
Vs gibi bir çok alanda profesyonel düzeyde hizmet vermeye devam ediyorum.

Özel talepleriniz mail atabilir yada iletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz.